תותבות על-גבי שתלים

 

התותבת לא יושבת? די לסבל מתותבות

 
נכתב על-ידי ד"ר הילטון קנגיסר

אם אתם משתמשים בשיניים תותבות, אתם בטח גם סובלים מהשיניים התותבות שלכם – החל מתחושת אי נוחות במהלך היום, וכלה מחשש בלתי פוסק שהשיניים יצאו ממקומן. אבל על כך נדבר ונרחיב בהמשך.

הבשורות הטובות הן שאתם לא לבד: מיליוני אנשים מסביב לעולם חולקים את גורלכם, ומשתמשים בדיוק כמוכם בשיניים תותבות. הבשורות הטובות פחות הן שרק חלק קטן מאוד מאותם אנשים, באמת שבע רצון מהתותבות וחי איתן בשלום. למעשה, יותר מ-92% מהנשאלים הודו שהם זקוקים לטיפולים קבועים, כדי לתפקד בצורה תקינה עם התותבות.
 

על מה מתלוננים רוב משתמשי התותבות?

 
התלונה הכי נפוצה בקרב משתמשי התותבות הן כאב ואי נוחות. מבנה התותבות לא תמיד "מתיישב" בצורה אופטימלית בתוך הפה, מה שגורר חוסר נעימות ובמקרים אחרים גם תחושת כאב. אבל הסבל לא מסתיים בזה.

חרדה חברתית היא התלונה השנייה בחשיבותה בקרב המשתמשים. דמיינו לרגע אתכם מאבדים את השיניים מול חברים בזמן בילוי או מול עמיתים במקום העבודה. לא מחשבה נעימה כלל וכלל. אי היכולת ללעוס בטבעיות או לדבר בחופשיות, כמו גם חוסר הביטחון התמידי, הם מקור לתסכול בחייהם של רבים ממשתמשי התותבות.

ריח רע מהפה נמצא במקום השלישי בדירוג תלונותיהם של המשתמשים בשיניים תותבות. על פניו לא מדובר בבעיה כזו גדולה, אך עבור המשתמשים זהו גיהינום חברתי. במקרים חריפים הם נמנעים מלכתחילה מסיטואציות חברתיות, כדי לא להתמודד עם הריח הרע שעולה מפיהם.

אם אתם משתמשים בשיניים תותבות, תוכלו ללא צל של ספק להוסיף לרשימה תלונות נוספות. עמיתיכם, בעלי התותבות, יסכימו.
 

איך תותבות על-גבי שתלים פותרות את הבעיה?

 
השיניים התותבות מתקבעות על-גבי שתלים דנטליים, שבעצם מהווים עוגן חזק ועוצמתי – מה שלא קיים בתותבות המיושנות. לכך מספר יתרונות: כוח לעיסה מוגבר שמאפשר ללעוס בביטחון ובטבעיות; ייצוב וקיבוע שמונעים תזוזה של השיניים התותבות או יציאה ממקומן. מדובר בפתרון משנה חיים ובבשורה אמיתית עבור משתמשי התותבות!
 
 
במרפאתו של ד"ר הילטון קנגיסר תקבלו פתרון איכותי בכל הקשור לתותבות על-גבי שתלים.
חייגו 072-3270614 לתיאום תור במרפאה.
 

End Denture Suffering

 
By: Dr. Hilton Kangisser

If you are a denture wearer, then you are surely a denture sufferer. Whilst hundreds of thousands of people around the world share your fate, only a miniscule proportion of them are truly happy with their prostheses. In fact, over 92% of denture wearers admit to needing constant treatment in order to function with dentures.

First amongst denture complaints is by far – pain and discomfort. But the suffering doesn’t end there.

Social fear is the second most cited demon haunting those who have arrived at the dreaded denture junction. Not being able to chew or speak freely and with self-confidence has put a damper on the lives of many. Imagine losing your teeth in front of you friends or at a business meeting. Not a pleasant thought.

Halitosis is the name of number three on the list of the most frequent complaint of denture wearers. In lay terms this is simply a smelly mouth but for sufferers this can spell social hell.

If you are a denture sufferer, you can no doubt add a large number of evils to this list and most denture wearers would readily agree with you.
 
טיפולי שתלים – ד''ר הילטון קנגיסר