פלטות שקופות

 
יישור שיניים הוא תהליך לא נעים במיוחד הן מבחינת תחושה שיוצרים האמצעים המוכרים ליישור שיניים כמו גשר, במיוחד גשר סמכים ("קוביות") והן מבחינה אסתטית. לרוב טיפול יישור שיניים נעשה בגיל הנעורים, כאשר לחיצוניות ישנה חשיבות רבה לבניית הביטחון העצמי. כמובן שהדבר משמעותי גם אם יישור שיניים נעשה בגיל מבוגר יותר. התקדמות בשיטות הטיפול הביאה לשיטה ידידותית הרבה יותר- אינוויזליין, באמצעות פלטות שקופות ליישור שיניים מגיעה לתוצאה דומה אם לא טובה יותר.
 

כיצד פועלת השיטה?

 
 
השיטה מבוססת על פלטות שקופות לשיניים אשר כוללת קודם כל מיפוי שיני המטופל אצל האורתודנט. מיפוי מדויק וממוחשב של השיניים מאפשר את בניית הפלטות בצורה שתתאים באופן מושלם לכל מטופל ומטופל. התאמת הפלטות נעשית באמצעות הדמיה מיוחדת אשר מדמה וצופה את מצב השיניים על פי התקדמות התהליך, כך שבכל שלב של הטיפול ישנה הפלטה המתאימה לו. לאחר הכנת הפלטות וקבלת אישור של רופא השיניים, המטופל מקבל מספר פלטות ומחליף אותן בהתאם להתקדמות התהליך.
 
 

יתרונות השיטה

 
שיטת אינוויזליין באה לענות על הצורך של יישור שיניים באופן אינדיבידואלי לכל אחד ואחד. פלטות שקופות ניתנות להסרה בעת צחצוח השיניים או מעבר עם חוט דנטלי, זאת בניגוד לסמכים המקובעים ופעמים רבות, למרות שמירה על היגיינת הפה מצטברות שאריות שיכולות ליצור זיהום. מבחינה אסתטית יש לה יתרון רב, יישור השיניים נעשה מבלי שהדבר כמעט נראה. השימוש בהן נוח והן אינן גורמות לשינויים בדיבור.
 

האם יש חסרונות לשיטה?

 
החיסרון היחיד שניתן לחשוב עליו הוא מחיר מעט גבוה יותר, אך אין ספק שעם היתרונות הרבים שהשיטה מביאה עימה, זוהי השקעה שווה ומשתלמת. אמנם יישור שיניים נמשך תקופה קצרה ביחס לחיים שלמים, אך חוסר הנוחות או המבוכה שגורמים האמצעים הרגילים לטיפול יכולים להיות בעלי השפעה ארוכת טווח.
 
 

איפה ניתן לקבל טיפול בשיטה?

 
טיפול באמצעות פלטות שקופות לשיניים מומלץ לקבל רק אצל אורתודנט מומחה ולבדוק שהאורתודנט אכן הוכשר לטפל בשיטה וגם שיש לו ניסיון מספק בה.
 
 
 
פלטות שקופות
 
 
 
 
   
   
    
    
   זקוקים ליישור שיניים אך עד היום חששתם מהטיפול המסורתי? ד"ר הילטון קנגיסר וצוות המרפאה מחכים לכם עם שיטה חדשנית שתשבור את כל הסטיגמות של יישור שיניים , צרו איתנו קשר: 072-3270614.