לייעוץ השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

יישור שיניים למבוגרים

 
הזמן האידיאלי לעבור טיפול יישור שיניים הוא לאחר גיל 12 כאשר כל השיניים הקבועות כבר בקעו. אך אם נמנעתם מלעשות זאת עד היום, לידיעתכם עוד לא מאוחר מדי: תוכלו לעבור יישור שיניים גם כמבוגרים.

מבוגרים שעברו יישור שיניים יעידו כי זאת אחת ההשקעות הטובות ביותר שעשו למען עצמם. למראה הפה והשיניים יש השפעה רבה על הביטחון העצמי ועל החיוך שלנו, וכאשר המראה אינו אסתטי סביר להניח שאנו נרגיש שלא בנוח עם עצמנו ובסביבה. טיפולי אורתודנטיה למבוגרים נכנסים בדיוק לנישה זו, כאשר בסופם תושג המטרה האסתטית הנכספת והיא: חיוך שובה לב והרגשה טובה.
 

מה חשוב לדעת על יישור שיניים למבוגרים?

 
 
לא בכדי רוב טיפולי יישור שיניים מתבצעים בגילאים יותר צעירים. במבוגרים הטיפול מורכב יותר ודורש אבחון מקיף ומעמיק. כמו כן לעומת ילדים, אצל מבוגרים קיים החשש ממראה הסמכים על השיניים ומהאופן שבו ישפיעו על אורח ושגרת החיים. בשנים האחרונות הומצאו טכניקות טיפול מתקדמות, שמהוות אלטרנטיבה הרבה יותר אסתטית ופחות בולטת לעין, ומייתרות את הצורך בשימוש בסמכים המסורתיים. לכן טיפולי שיניים הפכו למאוד פופולריים גם אצל מבוגרים.
 
 

מבוגרים שבודקים על יישור שיניים? אלו האפשרויות שלכם

 
 
יישור שיניים למבוגרים הפכו למאוד נפוצים, היות ולמבוגרים ישנם צרכים שונים מילדים עלתה המודעות לנחיצות של פתרון אסתטי ופחות גלוי מזה המסורתי. לכן אם תמיד חלמתם על יישור שיניים ונמנעתם מכך רק בשל הנראות והאסתטיקה, תשמחו לגלות שעומדות בפניכם אפשרויות נוספות ופחות מאיימות, כמו למשל סמכים שקופים וסמכים לינגואליים, לצד טכניקות טיפול מתקדמות שאינן כלל דורשות סמכים ומתכות.
 
 
יישור שיניים למבוגרים
 

סמכים, אבל כמעט בלתי נראים

 
אחת מהאפשרויות האסתטיות שעומדות לפניכם היא סמכים שקופים. הם מיוצרים מחומרים פלסטיים או מחרסינה ולכן שקופים ופחות בולטים על השיניים. כמובן שהם גם מעט יותר יקרים מהסמכים הרגילים. אופציה נוספת היא הסמכים הלינגואליים שמודבקים על השיניים בצדו הפנימי של חלל הפה ודורשים תקופת הסתגלות ממושכת יחסית. יש לציין ששיטת טיפול זו דורשת מיומנות והכשרה מיוחדת מטעם הרופא המטפל.
 

INVISALIGN – אחת השיטות המובילות בתחום האורתודנטיה

 
 
אפשרות זו נחשבת לאחת המובילות בתחום האורתודנטיה, והאורתודנטיה למבוגרים בפרט. בשיטה חדשנית זו לא נעשה שימוש בסמכים ובמתכת כלל וכלל, כי אם בסדרה של פלטות שקופות שמורכבות לאורך רוב שעות היממה ויורדות רק בשעת האוכל, השתייה וצחצוח השיניים. הפלטות מתחלפות בזמנים שהוגדרו על ידי הרופא ובהתאם לקצב תזוזת השיניים, עד שמגיעים לתוצאה הרצויה. הפלטות אינן נראות כך שאפשר ליישר את השיניים מבלי למשוך אל הפה תשומת לב יתרה.
 
 
   
   
    
    

   על יתרונות, חסרונות ומה שביניהם

    
   טיפול היישור המסורתי הוא גם הזול מכולם אך דורש מכם לשלם מחיר אסתטי, שהרבה מבוגרים לא ששים לשלם. הסמכים השקופים אומנם פחות בולטים ביחס לסמכים המתכתיים אך בהשוואה לשיטות אחרות הם בולטים, פוגמים בחיוך ואף יכולים להאריך את משך הטיפול. הסמכים הנסתרים מיוצרים בהתאמה אישית ומציעים אחוזי הצלחה גבוהים אך טיפול זה יקר יחסית ודורש ביקורי מעקב בתדירות גבוהה. שיטת INVISALIGN מאוד מתקדמת טכנולוגית ומתאימה לטיפול גם במצבים מורכבים, אך היא מצריכה שיתוף פעולה מלא מצד המטופל.
    

    

   איך בוחרים את שיטת הטיפול המתאימה?

    
   לכל שיטה יש את היתרונות והחסרונות שלה וכדי לבחור את השיטה הנכונה ביותר עבורכם, מכל הבחינות, מאוד חשוב לתאם פגישת ייעוץ עם רופא בעל מומחיות בתחום אורתודנטיה למבוגרים. רופא מקצועי יערוך בדיקה מקיפה, יבחן את ההיסטוריה הרפואית ויוכל להמליץ על השיטה המתאימה ביותר לאורח חייכם ולמצבכם. בדרך זו תוכלו להשיג את התוצאה הרצויה בקלות וביעילות, תוך מקסום היתרונות ומזעור החסרונות שקיימים.
    
   זקוקים ליישור שיניים? ד"ר הילטון קנגיסר וצוות המרפאה מחכים לכם עם שיטה חדשנית שתשבור את כל הסטיגמות של יישור שיניים , צרו איתנו קשר: 072-3270614.